Naughty Nuts Butter Cups Salted Pistachio ØKO, 39 g
Elsker eller savner du Dubai sjokolade? Naughty Nuts Butter Cups Salted Pistachio er deilige sjokolade cups laget av «melke»sjokolade med silkemykt saltet pistasjsmør. De er laget av 100 % naturlige ingredienser av høy kvalitet.
Takket være havremelk, smaker de akkurat som kremet «melke»sjokolade. De har en deilig konsistens og smelter i munnen. I tillegg inneholder de mindre sukker enn andre sammenlignbare sjokolade cups. Pakken inneholder 3 sjokolade cups x 13 g.
La din sjokoladedrøm gå i oppfyllelse! Nyt den nydelige smaken, men med mindre sukker. Det inneholder ingen tilsetningsstoffer, palmefett eller tilsatt sukker. Dette er rett og slett en sann fryd for sansene.
De har en deilig konsistens og vil tilfredsstille din søte tann. Det er perfekt for deg som vil unne deg litt kos og være «naughty», men samtidig ikke få i seg mye sukker.
- 53 % mindre sukker enn i andre sammenlignbare sjokolade cups
- Økologisk
- Vegansk
- 100% naturlig
- Ikke tilsatt sukker
- Uten palmeolje
- Fri for soya.



























Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.