Myga 2 in 1 Yoga Belt and Sling Plum
Myga 2 in 1 Yoga Belt and Sling Plum er et lekkert yogabelte som også kan brukes som en bærestropp for yogamatten.
Myga 2 in 1 Yoga Belt and Sling Plum er designet for å støtte og videreutvikle din yogapraksis. Dette er et flott tilbehør for både deg som nettopp har startet din yogareise, og deg som har praktisert en stund.
Med dette beltet trenger man ikke en ekstra yogabag, da den også kan brukes som en bærestropp for yogamatten. Dette er en praktisk løsning som er perfekt når du er på farten og på reise. Yogabeltet sørger for et sikkert grep for å hjelpe til med yogastillinger, men forvandles også raskt til en bærestropp for enhver yogamatte.
LAGET FOR DYPE STREKKER: Myga 2 in 1 Yoga Belt and Sling Plum er designet for å hjelpe deg med å strekke dypere og forbedre fleksibiliteten. Det vil hjelpe deg med å praktisere yogastillinger som du ikke kan gjøre uten hjelpemidler ennå.
MULTIFUNKSJONELL: Myga 2 in 1 Yoga Belt and Sling Plum forvandles raskt fra til en bærestropp, slik at du kan ta med yogamatten. Den vil også holde den sammenrullede yogamatten for enkel oppbevaring.
METALL D-RING: Sterke og robuste metallringer på hver ende sørger for en enkel og sikker transport av yogamatten din.
JUSTERBAR: Bærestroppen er fullt justerbar for yogamatter i ulike størrelser.
- Materiale: polyester
- Størrelse: Lengde 180 cm, bredde 3 cm, tykkelse: 2,5 mm, vekt: 170 g.
- Stell og bruk: Håndvask og heng til tørk
- Emballasje: plastfri og resirkulerbar
- Produksjon: Etisk og bærekraftig.





























Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.